Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
toplanti
 
Hakkımızda

 

 
Çözüm Ortağınız
  • Yiyecek ve İçecek
  • Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlar
  • E-Ticaret
  • Sanat ve Eğlence
  • Sağlık Hizmeti
  • Seyahat ve Konaklama
  • Profesyonel Hizmetler
  • Belediye ve Hükümet

Çeşitli alanlarda çalışma deneyimimiz var – bazıları diğerlerinden de fazla – ama kendimizi kısıtlamaktan hoşlanmıyoruz. İnternet çağının, işletmenizin bir numaralı anahtarı olduğunu biliyorsanız ve birinci sınıf bir dijital tabanlı çalışma arıyorsanız, o zaman tanışalım istiyoruz!

 
Merak Ettikleriniz
 
Kaf Dijital Nedir ?
 

Kaf Djital, en iyi markaların ihtiyaçlarını karşılayan bir dijital ajanstır.
Tam hizmet ajansıyız çünkü müşterilerinizin markanızla kusursuz bir deneyim yaşaması bizim için önemlidir. Dolayısıyla hizmetlerimiz, konseptten üretime ve analize kadar her şeyi içerir; markalaşma ve kimlikten web sitelerine, dijital pazarlamaya, tasarıma ve içerik oluşturmaya kadar.

 
Ne Zamandan Beri ?
 

2017 yılındaki kuruluşumuzdan bu yana kaliteye ve detaylara gösterilen özenden taviz vermemeye özen gösteriyoruz. Özel marka müşterilerimizi memnun etmek için zaman ayıran butik bir ajans olmaktan son derece memnunuz. Müşterilerimizin ürün ve hizmetlerine olan bağlılığını paylaşıyor ve onları en iyi şekilde sergilemek için becerilerimizi kullanmayı taahhüt ediyoruz.

 

 
“Ölçemiyorsan, yönetemezsin.”
Peter Drucker Yazar, Yönetim Danışmanı

 

 

NELER YAPIYORUZ ?

 
DİJİTAL REKABET ANALİZİ

Her başarılı dijital pazarlama kampanyası veri odaklı olmalıdır. Blue Corona’nın dijital rekabet analizi ile web sitenizin ve üç rakibinizin pazar analizini alacaksınız. Bu, web sitenizin SEO ve PPC performansını ölçülebilir şekilde iyileştirmek ve daha fazla potansiyel müşteri ve satış oluşturmak için net bir yol sağlar.

 
WEB SİTESİ TASARIM VE GELİŞTİRME HİZMETLERİ

Web siteniz, Google’a ve diğer arama motorlarına bilgi besleyerek çevrimiçi varlığınızın ve arama görünürlüğünüzün temelini oluşturur. Blue Corona’nın web sitesi tasarım hizmetleri, kampanyalarınızı üzerine inşa etmek, Google’ın sayfa hızı ve deneyim standartlarını karşılamak ve daha fazla site ziyaretçisini potansiyel müşteriye dönüştürmek için sağlam bir temel oluşturur.

 
ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

Çevrimiçi deneyimlerin %93’ü arama motorlarıyla başlar, bu nedenle işletmenizin daha fazla web sitesi trafiği, olası satış ve satış oluşturması gerekiyorsa SEO hizmetlerine ihtiyacınız vardır. SEO, Google’da daha yüksek anahtar kelime sıralamaları oluşturarak daha nitelikli web sitesi trafiği, olası satışlar ve web’den satışlar sağlar.

 
YEREL SEO

Tüketicilerin %97’si yerel hizmetleri bulmak için internete giriyor ve akıllı telefon kullanıcılarının %82’si yerel bir işletme ararken bir arama motoru kullanıyor. Yerel SEO hizmetleriyle onlarla bağlantı kurun. Müşterileriniz işletmenizi arıyor; bırakın Kaf Dijital sizi bulmalarına yardımcı olsun.

 
TIKLAMA BAŞINA ÖDEME REKLAMCILIĞI (PPC)

Tıklama başına ödeme (PPC) reklamcılığı, şirketinizi arama motoru sonuçlarının en üstünde konumlandırmak için hem kısa hem de uzun vadeli bir dijital pazarlama stratejisidir. Sıralamayı büyütmek için beklemek yok; anında görünürlük ve olası satışlar elde edersiniz. Blue Corona’nın PPC analistleri, kampanyalarınızı yönetmek için titiz niteliklere sahip Google Premier İş Ortakları ve Microsoft Reklamcılık iş ortaklarıdır. Google ve Microsoft tarafından desteklenen, kampanyalarınızı optimize eden, PPC’den olası satış başına maliyetinizi düşüren ve dijital pazarlama kampanyalarınızdan ROI’yi artıran bir PPC ekibine sahip olursunuz.

 
GOOGLE YEREL HİZMETLER REKLAMCILIĞI

Google Yerel Hizmetler reklamları, en uygun fiyatlı ev hizmetleri pazarlama stratejisidir. Hem mobil aramada hem de masaüstü aramada Google’ın en üstünde bulunan Yerel Hizmetler, işletmenizi şu anda belirli hizmetlerinizi arayan nitelikli müşterilerle buluşturur. Blue Corona’nın Yerel Hizmetler reklam yönetimi ekibi, profil kurulumu ve optimizasyondan teklif stratejileri belirlemeye ve şirketiniz adına itiraz çağrılarına kadar tüm kampanyanızı yönetecek.

 
SOSYAL MEDYA PAZARLAMACILIĞI

Sosyal medya kullanıcıları, tercih ettikleri platformlara günde ortalama 3 saat ayırarak sosyal medya pazarlamasını potansiyel müşterileri büyütmek ve yerel topluluğunuzla etkileşim kurmak için etkili bir reklam stratejisi haline getirir. Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter ve daha fazlası gibi popüler kanallarda sayfa beğenilerinizi ve takiplerinizi büyütün!

 
İTİBAR YÖNETİMİ

İtibarınız her şeydir. Araştırmalar, tüketicilerin %75’inin yerel bir işletmeye olumlu yorumlar aldığında daha fazla güvendiğini gösterirken, tüketicilerin %60’ı olumsuz yorumların onları bir işletmeyi kiralamak istemediğini söylüyor. Blue Corona’nın itibar yönetimi hizmetleri, şirketiniz adına daha fazla inceleme oluşturmanıza ve olumsuz yorumları yönetmenize/yanıt vermenize yardımcı olur.

Google 5Star Award
Inc 2021 BestWorkplaces StandardLogo
BPTW logo 2021
Partner Badges 2022 Partner

 

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?