İçerik Danışmanlığı

İçerik Danışmanlığı

İçerik Pazarlamasının Yükselişi

İçeriğin kral olduğu sık sık söylenir, bu nedenle içerik pazarlama kampanyalarının markanızı hedef kitlenize ulaştırmanın giderek daha önemli bir parçası haline gelmesi şaşırtıcı değildir.

Ancak böylesine doymuş bir çevrimiçi içerik pazarında, içeriğin yatırımınızın geri dönüşünü sağladığından emin olmak, çabalarınızı en büyük etkiye sahip olacakları yere odaklayan bir içerik stratejisi geliştirmek için çok önemlidir.

İşte biz burada devreye giriyoruz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, At accusam aliquyam diam diam dolore dolores duo eirmod eos erat, et nonumy sed tempor et et invidunt justo labore Stet clita ea et gubergren, kasd magna no rebum. sanctus sea sed takimata ut vero voluptua. est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat.

 
Sıkça Sorulanlar
 
İçerik Optimizasyonu
 

İçeriğinizin organik aramada başarı için optimize edildiğinden ve hedef kitlenizin beklentilerini karşıladığından emin olmak.

 
Çok Dilli İçerik Oluşturma ve Yerelleştirme
 

Şirket içinde konuşulan 20’den fazla dil ve küresel bir ortak ajanslar ve meslektaşlar ağına erişim ile hikayenizi dünya çapında anlatabiliriz.

 
İçerik Pazarlama Stratejisi
 

Marka hikayenizi hayata geçiren bir içerik stratejisi geliştirmek ve uygulamak, doğru yerlerde doğru kitlelerle etkileşim kurmak.

 
Video Oluşturma
 

Yeni kitlelerle etkileşim kurmak, çevrimiçi marka görünürlüğünü artırmak, sosyal etkileşimi iyileştirmek ve dönüşüm oranlarını artırmak için video kullanma.

 
İçerik Dağıtımı
 

İçerik görülmezse çalışmaz. 
Doğru kitlelere ulaştığınızdan emin olmak için PR, etkileyiciler, arama ve ücretli platformlar kullanıyoruz.

 
İçerik Pazarlama Danışmanlığı
Ödüllü içerik pazarlama ekibimiz, iş hedeflerinize ulaşmak için optimize edilmiş etkili bir dijital içerik stratejisi geliştirmenize yardımcı olabilir.

 

 

Fiyat Teklifi Al

 
Taze Bir Görünüm

Birçok marka içeriğin önemini anlıyor, ancak yaklaşımlarını geliştirmek ve içeriklerinin kendileri için ne kadar zor olduğunu anlamak için yardıma ihtiyaçları var.

Stickyeyes, mevcut içerik stratejinizin tam olarak ne kadar etkili olduğunu anlamanıza ve kurumsal hedeflerinize ulaşmak için stratejinizin nasıl optimize edilebileceğini belirlemenize yardımcı olabilecek bir içerik pazarlama danışmanları ekibine sahiptir.

Hedef kitlenize ve tükettiği içerik türlerine gelince, hem hedeflerinizi hem de tüketicilerinizin ihtiyaçlarını karşılayan bir plan oluşturmamıza yardımcı olacak içgörüler sağlayabiliriz.

 
Çalışan İçerik

İçerik pazarlama danışmanlığına yaklaşımımız, küresel markalarla yakın çalışmamıza ve içeriklerini onlar için daha zor hale getirme konusunda rehberlik etmemize yol açtı.

Uluslararası izleyicilerle etkileşim kurmak için Hertz, Staples ve MTV gibi büyük markalar için içerik pazarlama kampanyaları üzerinde çalıştık.

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Başarı hikayelerimiz hakkında bilgi edinmek için referanslarımız sayfasını ziyaret edin.

Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  204
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ahmet Yılmaz
  Ahmet Yılmaz
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?