Kıbrıs Seo

Anasayfa » Kıbrıs Seo

Kıbrıs SEO Hizmetlerimiz ile Görünür Ol !

Kıbrıs SEO, İngilizce açılımı “Search Engine Optimization” olan kelimelerin kısaltılmış hali olmaktadır. Türkçe olarak ise arama motoru optimizasyonu olarak nitelendirilen SEO, web sitelerinin arama motorunda ön sıralarda bulunmasını sağlayan bir sistemdir.

İlk sıralarda konumlanamayan web siteleri kullanıcılar tarafından görülmesi pek mümkün değildir. Bu durum mevcut sitenin büyümesini, büyük kitlelere ulaşmasını ve sonrasında mali kayıpların yaşanmasına sebep olmaktadır. Bu noktada SEO çalışması ile uygun anahtar kelimeler kullanılarak arama motorunda üst sıralarda yer almak amaçlanmaktadır.

Kıbrıs SEO Çalışmasının Önemi

Kıbrıs SEO çalışması, günümüz koşulları incelendiğinde rekabet açısından web siteleri için çok önemli bir çalışmadır. Web sitelerinin arama motorlarında yer bulması trafik oranını artırmaktadır. Bununla birlikte bu sistem, marka tanınırlığı ile hizmet ve ürünün farklı ve daha fazla kişi tarafından görüntülenmesini sağlamaktadır.

Kıbrıs Seo

Kıbrıs Seo

Bir web sitesi, çalışma alanına göre belirlenen anahtar kelimeleri kullanarak yani düzenli olarak SEO çalışması yaptığı takdirde bu anahtar kelimeler aracılığı ile aratıldığı zaman ilk sayfalarda yer alacaktır. Dolayısıyla rakiplerinden bir adım önde olup büyük kitlelere ulaşmış olacaktır. Bununla birlikte iş yaptırmak isteyen insanlar için öncelikli bir konumda yer alacaktır.

Kalıcı olarak arama motorlarında ilk sıralarda yer almak sitede bulunan özgün içerikler ile mümkün olmaktadır. Bu sebeple SEO çalışması yaparken sayfa içi ve sayfa dışı çalışmak büyük önem arz etmektedir. SEO çalışması kapsamında bir diğer önemli konu ise sürekliliktir. Yani, site içeriğini güncel ve orijinal tutarak sitenin engel yemesinin de önüne geçilmektedir.

KIBRIS SEO TEKLIFI AL

Kıbrıs Seo – Lokal SEO

Başarının sırrı da biraz kendini bilmek diye düşünüyoruz, bulunduğunuz lokasyonda yakınlarınızda arama yapan kişilerin rakiplerden önce size ulaşmasını sağlıyoruz.

Kıbrıs Seo – Sıfır Risk Politikası

Sizi herhangi bir sözleşmeye zorlamıyoruz, hizmetlerimizden memnun kalırsanız daha uygun seçeneklerle çalışmaya devam ediyorsunuz.

Kıbrıs Seo – Hedefi 12’den Vur

Hizmetimiz direkt istediğiniz kelimelere odaklanıp bu konuda uzmanlığı ile sizi ilk sıralara çıkartır.

Neden Kıbrıs’ta SEO yaptırmaya İhtiyacınız Var?

%94

Arama yapanların %94’ü hangi web sitesinin reklam hangisinin organik sonuçlar ile üst sırada çıktığını biliyor. Google Ads tıklama başına maliyetleri son zamanlarda artış göstermesi her ay bütçenize bir külfet yaratacaktır.

%87

Arama Motorlarında yapılan aramaların %87’si sonuçlarında, kullanıcılar, arama ile alakalı çıkan ilk 4 ila 5 sonuca tıklıyorlar. Yani ilk 1 ile 5. sıralama tüm gelirin veya trafiğin %87’sini kazanıyor.

%61

SEO çalışmalarına yapılan yatırımlar, uzun vadede, Google ADS veya genel lokal pazarlama (Dış Alan billboard, tabela, broşür vb.) gibi tekniklere yapılan yatırımlara oranla %61 daha az maliyetli.

Bölgenizdeki ve Sektörünüzdeki potansiyelini yakalamak için geç kalmayın! Kaf Dijital ‘in SEO Hizmetleri ile hemen ilk sıralara yükselin.

İnstagramdan da bizi takip edebilirsiniz.

KAF DİJİTAL AJANS İNSTAGRAM

 

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?