E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanı Nedir ve Neden Birini Kiralamalısınız?

E-ticaret danışmanları, modern iş ortamında giderek daha önemli bir rol oynamaktadır. Bir e-ticaret danışmanı, öncelikle e-ticaret mağazalarını analiz etmeye, iş pazarlarındaki konumlarını değerlendirmeye ve e-ticaret mağazası sahiplerinin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaya odaklanan çeşitli hizmetler sunar. Ayrıca, e-ticaret mağazalarının yönetimi ve büyümesi için danışmanlık hizmetleri sunarlar.

 • E-ticaret danışmanları, çevrimiçi mağazanızda iyileştirilmesi gereken alanları vurgulamak için kapsamlı bir sürece sahiptir.
 • Bir e-ticaret danışmanı, satışları nasıl iyileştirebileceğiniz ve daha fazla trafik oluşturabileceğiniz konusunda önerilerde bulunacaktır.
 • Büyüme hedeflerinin nasıl izleneceğine ve hesap verebilirliğin nasıl sağlanacağına ve mağazanın hiyerarşisinin nasıl optimize edileceğine dair tavsiyeler sunarlar.
 • Bir e-ticaret iş danışmanı, arama motoru optimizasyonu, blog oluşturma, sosyal medya pazarlaması, çevrimiçi marka oluşturma ve e-ticaret işletmelerinin bir ürünü tanıtmak için kullanabileceği diğer stratejiler dahil olmak üzere temel dijital pazarlama ilkeleri hakkında kapsamlı bir anlayışa sahip olacaktır.
 • Bir e-ticaret pazarlama danışmanı, büyüme yaşam döngülerinin farklı aşamalarında e-ticaret mağazalarıyla çalışabilir. Yeni kurulan mağazaların büyüme fırsatlarını belirlemesine ve yerleşik mağazaların operasyonel harcamaları azaltmak için önemli maliyet merkezlerini belirlemesine yardımcı olabilirler.

E-ticaret mağazanızın nişine, sattığınız ürün kategorilerine ve odaklandığınız hedef pazara bağlı olarak, bir e-ticaret danışmanı, yatırım getirinizi artırmak ve maliyetlerinizi azaltmak için şirketinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış bir strateji geliştirecektir.

İşte e-ticaret danışmanlarının hizmetlerini kullanmayı düşünmeniz gereken birçok nedenden birkaçı.

 

Fiyat Teklifi Al

 
E-Ticaret Dünyanın Yeni Altın Kapısı
E-ticaret endüstrisi, son birkaç on yılda sıçramalar ve sınırlarla büyüdü. EMarketer’a göre, küresel e-ticaret satışlarının 2022’de dünya çapında toplam 5.545 trilyon dolar ve 2025’e kadar 7.385 trilyon dolar olması bekleniyor.
Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  231
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ahmet Yılmaz
  Ahmet Yılmaz
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?