Web Yazılım

Web Yazılım

İşletmenize en uygun web yazılım ve web tasarım modellerini seçin.

Günümüzde web sitesi, internet üzerinden müşteriyle ilk temas noktasını temsil ettiği için herhangi bir işletme için önemli bir unsurdur.

Web tasarımcılarımız, web sitenizin tasarımı ve geliştirilmesi söz konusu olduğunda işlevsellik, tasarım ve zevki bir araya getirir.

 

Hizmet Özellikleri

 

ÖZEL YAPILAN WEB SİTELERİ

 
KD’de sizin için %100 ısmarlama web siteleri sunuyoruz. Projeyi yürütmek için entegre bir yaratıcı, tasarımcı ve programcı ekibimiz var, böylece müşteri her zaman istediği sayfayı tasarlamaktan çekinmez.

 

YAPILANDIRILMIŞ WEB SİTELERİ

 
KD, geleneksel web siteleri arayan ve sınırlı bir bütçeye sahip olan müşteriler için yapılandırılmış şablon tasarımları kullanma imkanı sunar. Şablon müşteri tarafından seçildikten sonra, üzerinde anlaşılan tasarım kabul edilmelidir.

 

KENDİNDEN YÖNETİLİR WEB SİTELERİ

 
Web sitelerini sürekli güncellemesi gereken şirketler için bir WORDPRESS web sitesi (blog) öneriyoruz. Kullanıcının içeriği güncelleyebilmesi için kullanımı ve etkileşimi son derece kolaydır.

Kaf Dijital, endüstri lideri ve etkili bir dijital hikaye anlatımı ajansıdır. Müşterilere kanıtlanmış sonuçlar sunmak için becerilerimizi ve ortam hakkındaki derin anlayışımızı uygularız. Dijital, çevrimiçi broşürlerden güçlü ve çok yönlü bir pazarlama platformuna dönüştüğü için, onu yaratıcı ve çekici çok kanallı marka deneyimleri oluşturmak için kullandık.

 
Sıkça Sorulanlar

 

Web Tasarım ve Geliştirme

 

 
Web siteleri, entegre biçim ve işlevin nihai ifadesidir. 
Geliştirme sürecimiz, bilgi mimarisi ve tel çerçevelemeden kullanıcı arayüzüne ve duyarlı tasarıma kadar akar. 
Markanızın dijital deneyimini konseptten kullanıcı dostu, çarpıcı sonuca taşırken her adımda size danışılacak ve bilgilendirileceksiniz.

 

İçerik Yönetim Sistemleri

 

İçerik, herhangi bir projenin can damarıdır. 
Müşteriler için içeriği güncel ve güncel tutabilme yeteneği, özelleştirilebilir ve esnek bir içerik yönetim sistemine sahip olmaya bağlıdır – sistemin tam tersi değil sizin için çalışmasına izin vermek için – güvenlik için parola korumalı ve günlük görevler için kullanıcı dostu.

 

Kullanıcı Arayüzü ve Kullanıcı Deneyimi

 

Dijital etkileşim bir konuşmadır; 
anlamlı bir deneyim ve bağlılık arayışı içinde marka ve müşteri arasında bir alışveriş ve alışveriştir. 
Kişisel araştırma ve geliştirme ile başlayarak, karşılaştırmalı bir analizle bilgilendirilerek ve doğru anladığımızdan emin olmak için prototipleme, stil kılavuzları ve kullanılabilirlik testleri ile hayata geçirilerek amaca yönelik ve akıllı UI/UX tasarlıyoruz.

 

E-Ticaret

 

Sorunsuz bir e-ticaret süreci, müşteriyi tatmin eder ve satın alma akışındaki sürtünmeyi azaltır. Kaf Dijital, müşterilerin temel pazarları hedeflemesine ve sorunsuz alışveriş sepetleri, ödeme ağ geçidi entegrasyonu ve kolay nakliye ayarlamaları ile müşteri deneyimleri oluşturmasına yardımcı olur. Yeni veya mevcut web sitesi yapılarına entegre edilmiş özel Shopify, Magento ve WooCommerce alışveriş çözümleri oluşturma konusunda deneyimliyiz.

Burada gördüğünüz bir hizmet hakkında daha fazla bilgi edinmek veya bizimle yeni fikirler keşfetmek mi istiyorsunuz? Bir markanın hikayesini hayata geçirmeyi seviyoruz.

 

 

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

 
E-ticaret geliştirme hizmetleri için sürecimiz nedir?

E-ticaret geliştirme hizmetleri için WebFX ile ortaklık kurmak sorunsuzdur çünkü 25 yılı aşkın süredir mükemmelleştirdiğimiz bir süreci takip eden benim için yap çözümü sunuyoruz.

E-ticaret web sitesi tasarım hizmetleri sürecimizin önizlemesini şimdi alın:

E-ticaret geliştirme hizmetleri için WebFX ile ortaklık kurmak sorunsuzdur çünkü 25 yılı aşkın süredir mükemmelleştirdiğimiz bir süreci takip eden benim için yap çözümü sunuyoruz.

E-ticaret web sitesi tasarım hizmetleri sürecimizin önizlemesini şimdi alın:

 • Özel bir proje yöneticisi ve ayrıca tasarım ve geliştirme ekibi edinin
 • Proje gereksinimlerini, marka yönergelerini ve daha fazlasını paylaşın
 • Tasarım tel kafeslerini gözden geçirin, geri bildirim sağlayın ve favorinizi seçin
 • Tasarımların kurum içi geliştirme ekibimiz tarafından yapılıp test edilmesini sağlayın
 • SEO’nuzu korumak için 301 yönlendirmeleri dahil olmak üzere eksiksiz site ve içerik geçişi
 • Siteyi başlat

Yukarıdakiler, e-ticaret web geliştirme ajansımızın sürecinin bir önizlemesidir – daha fazla bilgi için bugün çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin !

DİJİTAL SÜRECİMİZ

 

Keşif

 

Geleceği tasarlamak için, kapsamlı bir rekabet analizi ve hedef kitlenin anlaşılması dahil olmak üzere müşterinin mevcut durumunu analiz ediyoruz. 
Her dijital proje, müşteri şirketi derinlemesine incelememize, kendimizi onların kültürüne sokmamıza ve hedef kitle hakkında bir fikir edinmemize olanak tanıyan bir ilk görüşme ile başlar. 
Başlamadan önce proje hedeflerini ve müşterinin arzu ve isteklerini tam olarak anlayacağız. 
Çalışma kapsamının gözden geçirilmesi, spesifikasyonlarımızı beklentileriyle uyumlu hale getirmemizi sağlayacaktır. 
Bu bilgi temelinden proje özelliklerini resmileştirebiliriz.

 

Tasarım

 

İyi tasarım dikkat çeker ve duyguları harekete geçirir. 
Kaf Dijital, yaratıcı keşiflerimizden ve tasarım konseptlerine getirdiğimiz yeni fikirlerden ortaya çıkan çığır açan dijital deneyimlerde endüstri lideridir. 
Projelerimiz her zaman güzel olmakla birlikte, hedef kitle için müşterinin hedefleriyle uyum sağlamakta ve genel marka yönüne entegre olmakta asla başarısız olmaz.

 

İçerik

 

Dijital bir platformu görseller ve kopyalarla doldurmak, konsepti hayata geçirir. 
Özel, markaya uygun fotoğraf, video ve kopya içeriğinin geliştirilmesine yardımcı olarak müşterilerin ziyaretçinin bilgi ihtiyacını karşılamalarına yardımcı oluyoruz.

 

Test Etme ve Başlama

 

Test etme ve başlatma sürecimizde titiz davranıyoruz. 
Kusursuz bir sunum sağlamak için görülenler ve sahne arkasındakiler gibi her ayrıntıya dikkat ediyoruz. 
Kalite güvence testimiz, çözümün çeşitli cihazlarda, tarayıcılarda ve sistemlerde çalışmasını sağlar. 
Herhangi bir hatayı veya hatayı hızla belirlememize ve gidermemize olanak tanıyan kanıtlanmış bir test protokolümüz var.

 

Bakım Onarım

 

Lansman bir son değil, bir projenin amaçlanan yaşamının başlangıcıdır. 
Mediaboom, yaşam döngüsü boyunca tüm projelerde teknik destek ve yardım sunarak dijital deneyimin markanın ve müşterinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmesini sağlar. 
Müşterinin şirketi hakkındaki bilgimiz ve süreç boyunca oluşturduğumuz ortaklık, projede gelecekteki iyileştirmeler veya birlikte yeni girişimler için temel oluşturabilir.

 
Detaylı Bilgi
Daha fazla bilgi için iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  451
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ahmet Yılmaz
  Ahmet Yılmaz
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?