Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sonuç Getiren Ücretli Sosyal Medya Reklamcılığı Hizmetleri

Kaf Dijital, sosyal medya hizmetleri aracılığıyla etkili ticari büyüme sağlamaya odaklanan lider bir sosyal medya pazarlama ajansıdır. Markanızın sosyal medyadaki varlığını geliştirmek veya sosyal medya reklamcılığı yoluyla hedeflenen potansiyel müşterileri yönlendirmek istiyor olun, sosyal medya reklamcılık hizmetlerimiz hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir.

 
Hizmet Özellikleri

Her Platform İçin Sosyal Medya Reklam Hizmetleri

 • Facebook Reklam Hizmetleri
 • Instagram Reklam Hizmetleri
 • Twitter Reklam Hizmetleri
 • LinkedIn Reklam Hizmetleri
 • YouTube Reklamcılık Hizmetleri
 • Pinterest Reklam Hizmetleri
 • E-ticaret Sosyal Medya Reklamcılığı
 • Kurumsal Sosyal Medya Reklamcılığı
 • D2C Sosyal Medya Reklamcılığı

 

Birinci Sınıf Ücretli Sosyal Reklam Hizmetleri

Sosyal medya reklam hizmetleri, endüstrilerdeki işletmeler için sosyal stratejinin ayrılmaz bir parçası haline geldi. Algoritmalar değiştikçe işletmeler, sosyal reklamcılıkla doğru kişilere doğru zamanda ulaşmak için stratejilerini çeşitlendirebilir.

Her sosyal reklam platformunun insanlara ulaşmak için kendine özgü bir yolu vardır ve her birinin avantajları vardır. Sonuç olarak, hemen hemen her sektördeki işletmeler, belirli hedef kitlelerini çekmek, bilgilendirmek ve dönüştürmek için sosyal reklamcılığın kullanımından yararlanabilir.

Ajans ve sosyal medya reklam yönetimi hizmetlerimizin çevrimiçi varlığınızı nasıl büyütebileceğini, satışlarınızı nasıl artırabileceğini ve bugün çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçerek müşteri sadakatinizi nasıl iyileştirebileceğini keşfedin. Veya bire bir sohbet etmek için bize telefonla ulaşın.

Sosyal medya reklam yönetiminin faydaları hakkında doğrudan bir strateji uzmanıyla konuşmak isterseniz , bizimle telefondan veya bugün çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin !

 
Sıkça Sorulanlar
 
Sosyal Medya Reklam Yönetimi Hizmetlerimiz İşletmenize Yardımcı Olacak 7 Yol
 

Sosyal medya reklam yönetimi hizmetlerimiz, kampanyalarınızın günlük yönetiminin ötesine geçer. Bir adım daha ileri gidiyoruz. Ekibimiz, beğeni kazanmaktan satışları artırmaya kadar hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olurken, aynı zamanda en iyi yatırım getirisi (KD) için reklam harcamanızı optimize eder.

 • Sosyal medya reklam hizmetlerimizle şirketiniz şu yedi avantajdan yararlanabilir:
 • İşletmeniz için en önemli hedef kitleye ulaşın
 • Site ziyaretçilerine, e-posta abonelerine ve daha fazlasına yeniden pazarlama yapın
 • Veri destekli hedefleme ve mesajlaşma için yapay zeka ve makine öğrenimini kullanın
 • Reklamcılık hedeflerinize ulaşan uygun maliyetli, sonuç odaklı kampanyalar oluşturun
 • Yatırım getirinizi (KD) ve sonuçları en üst düzeye çıkarmak için reklam harcamanızı optimize edin
 • Hedef pazarınızdaki en değerli kullanıcılarla marka bilinirliği oluşturun
 • Tekrarlanan satışlar, ağızdan ağza tavsiyeler ve daha fazlası için müşteri sadakati yaratın

Performans ve hedeflerinize ulaşmak için oluşturulmuş sosyal medya reklam hizmetleriyle işletmenizi güçlendirin .

 
Kaf Dijital, Şeffaf Sosyal Medya Reklam Fiyatları Sunuyor
 

Şeffaflığa inanan bir sosyal medya reklam ajansı olduğumuz için sosyal medya reklam fiyatlarımızı yayınlıyoruz. Makul sosyal medya reklam hizmetlerimiz, bize belirli hedeflere dayalı olarak çeşitli işletmelerin ihtiyaçlarını karşılama fırsatı verir. Sosyal medya reklam hizmetlerimiz, küçük bir işletme sahibinden, değişen sosyal reklam harcama bütçelerine sahip büyük bir şirkete kadar herkesi ağırlayabilir.

 
Sosyal Medya Reklam Yönetimine Eksiksiz Bir Çözüm
 

Kaf Dijital ile, işletmenizin LinkedIn veya Facebook’ta sosyal medya reklam kampanyalarınızı yönetme konusunda endişelenmesine gerek yoktur. Konu sosyal medya reklam yönetimi olduğunda, deneyimli sosyal medya uzman ekibimiz ve grafik tasarımlarımız her şeyi halleder.
Sosyal medya reklam yönetimi hizmetlerimizin bir parçası olarak işletmeniz şunları alır:

 • Özel sosyal medya reklam hesap yöneticisi
 • Özel ekibinizden hızlı yanıt süreleri (48 iş saati içinde)
 • Sosyal medya platformlarında hızlı reklam hesapları kurulumu
 • Seçtiğiniz platformların her biri için özel reklam stratejisi
 • Yeniden pazarlama dahil benzersiz reklam kampanyaları ve reklamlar
 • İlgi alanı ve kullanıcı amacı dahil olmak üzere gelişmiş demografik hedefleme
 • Özel hesap yöneticinizle aylık veya haftalık danışmanlık
 • Aylık veya haftalık kampanya raporlaması ve analizi

Şirketiniz daha önce sosyal medyada reklam vermemişse , sosyal medya reklam hizmetlerimiz, sitenize Facebook Pixel gibi ağ izleme piksellerinin kurulumunu da içerir. Bu şekilde, reklam kampanyanız başıboş müşterileri dönüştürmek için yeniden pazarlamayı kullanabilir.

 
Sosyal Medya Reklam Hizmetlerini Kimler Kullanır?
 

İster işletmeden tüketiciye, ister işletmeden işletmeye veya e-ticaretten satış yapıyor olun, sosyal medya reklamcılık hizmetleri şirketinize yardımcı olabilir. Sosyal medya, internette geçirilen zamanın yüzde 30’unu oluşturuyor.
İnsanları doğrudan zaman geçirmekten keedya Reklamcılığıyif aldıkları yerleri hedeflemek akıllıca bir karardır .
Kaf Dijital, iş modelinize göre uyarlanmış bir kampanya oluşturan birçok sosyal medya reklam hizmetini birleştirecektir.
Hedefleriniz dönüşüm sağlamak, marka bilinirliğinizi artırmak veya hedef kitlenizle etkileşimi artırmak olsun, sosyal medya reklamcılık hizmetleri çok yönlüdür. İşletmeniz için en iyi yaklaşımı bulabiliriz.
Strateji, mevcut pazarlama trendleriyle güncel olan ve her zaman işinizin sizi rakiplerinizden ayıran benzersiz yönlerini dikkate alan uygulanabilir içeriği içerecektir.

 

 

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

Sosyal medya reklam yönetimi için hangi platformu seçmeliyim?

İnternette ücretli reklam seçenekleri sunan birçok sosyal medya reklam platformu varken, ilgili kitleye ulaşmanızı sağlayacak platformu seçmek önemlidir.

Kampanyanıza gelince, oyundaki bazı büyük oyuncuları düşünmelisiniz. Bu ağlar şunları içerir:

 • Facebook
 • heyecan
 • Pinterest
 • Instagram
 • LinkedIn
 • Youtube
 • Snapchat

Stratejistlerimiz ve sosyal medya uzmanlarımız, işletmenizin sosyal medya reklam yönetimi hizmetleriniz için en iyi platformları seçmesine yardımcı olabilir. Şirketinizin, şirketiniz için en kullanışlı ağlara odaklanmasına yardımcı olmak, daha büyük bir getiri ve daha iyi sonuçlarla sonuçlanabilir.

 
Facebook Reklamcılığı

Facebook şu anda en büyük sosyal medya reklam platformudur ve büyük olasılıkla öyle kalacaktır. Haziran 2018 itibariyle Facebook’ta günlük 1,47 milyar aktif kullanıcı var .

Facebook, sosyal medya reklamcılık trendlerinde lider olarak tanınmaktadır. Facebook reklamcılığı hemen hemen her işletme için işe yarar ve sosyal reklamcılıkla başlamak için harika bir yerdir. Facebook, sosyal medya reklam şirketlerine ve işletmelerine, kampanya hedeflerine göre hedef kitlelere ulaşma imkanı sunar. Farkındalık , etkileşim, trafik, dönüşümler, mağaza ziyaretleri ve daha fazlasını artırmaya yönelik kampanyalar birkaç seçenek içerir .

Facebook şu anda kullanıcıların fotoğraf, video , atlıkarınca , slayt gösterisi ve Facebook Hızlı Deneyimlerini kullanarak reklam yayınlamasına izin veriyor:

 1. Carousel, kullanıcıların tek bir reklam içinde 10 adede kadar resim veya video ve bağlantı göstermesine olanak tanıyan bir özelliktir. Bu, reklamverenlerin insanları tek bir reklam öğesiyle web sitelerinde birden çok yere yönlendirmesine olanak tanır.
 2. Slayt gösterisi, kullanıcıların hareketsiz görüntülerden video reklamlar oluşturmasına olanak tanıyan bir özelliktir.
 3. Hızlı Deneyimler, reklamverenlerin fotoğraf, video, metin, karuseller, ürün özet akışları ve daha fazlasını kullanarak kapsamlı reklamlar oluşturmak için kullanabilecekleri, tümü basitleştirilmiş tek bir sayfada bir araçtır. Bu sayfa Facebook uygulamasında yer alır ve bu da onu kullanıcı için çok hızlı ve sorunsuz bir deneyim haline getirir. Bu araçların her biri, reklam kampanyasının amacına ve reklamveren için hangi içeriğin mevcut olduğuna bağlı olarak avantajlar sunar.

Facebook, çeşitli reklam biçimlerine ek olarak, reklamverenlerin belirli demografik bilgileri, ilgi alanlarını ve davranışları hedeflemesine olanak tanıyan hedefleme seçenekleri sunar. Facebook ayrıca kullanıcıların alışveriş yaptığı, seyahat ettiği ve çok daha fazlasını temel alarak kullanıcıları hedefleyebilir!

 
Instagram Reklamcılığı

Instagram, Facebook’a aittir, bu nedenle reklam sistemleri benzerdir. Instagram, reklamcılığı 2015’te başlattı ve o zamandan beri büyüme görüldü. Hatta Instagram reklamlarının sayısı Temmuz 2017 ile Aralık 2022 karşılaştırıldığında yüzde 58 arttı .

Görseller, bir Instagram reklam kampanyası kreatifinin en önemli unsuru olmasa da en önemli unsurlarından biridir. Dünyanın en iyi ürününü en iyi müşteri hizmetiyle satıyor olmanız önemli değil, görselleriniz zayıfsa Instagram kampanyanız zarar görecektir.

Instagram reklamları Facebook ile aynı biçimde olabilir: fotoğraf, video, atlıkarınca, slayt gösterisi ve Hızlı Deneyimler. Instagram ayrıca kullanıcıların, web sitesi tıklamaları, dönüşümler, uygulama yüklemeleri, etkileşimler, video görüntülemeleri ve farkındalık gibi kampanya hedefine dayalı olarak bir kampanya yapılandırmasına olanak tanır. Instagram reklamverenleri, reklamlarını Facebook reklamlarıyla aynı şekilde hedefleyebilir .

Hatta kendi Instagram analiz platformlarına sahipler.

 
Twitter Reklamcılığı

Aylık 330 milyondan fazla aktif Twitter kullanıcısı tweet atıyor ve beslemelerinde geziniyor. Twitter, bu kullanıcılara ulaşmak için çeşitli ücretli reklam biçimleri sunar. Twitter reklamverenleri , trafik, etkileşim, farkındalık, video görüntüleme, takipçi, uygulama yükleme veya yeniden uygulama etkileşimini artırmak olsun, işletmeleri için ulaşmak istedikleri hedefi seçme seçeneğine sahiptir.

Facebook gibi Twitter da konum, cinsiyet, dil, cihaz, platform ve operatöre dayalı ücretli reklamlar için hedefleme sunar.

Twitter’ın diğer sosyal platformların çoğundan iki belirgin farkı vardır. Twitter, insanlara Pinterest aramalarına göre ulaşmak için anahtar kelimelere göre hedefleme içerir. Twitter ayrıca, belirli hesapları takip eden kullanıcılara benzer kişileri hedefleme seçeneği de içerir.

Örneğin, rakiplerinizi takip eden kişilere benzeyen kişileri hedeflemek istiyorsanız, hedef kitlenize rakiplerinizin Twitter hesaplarını dahil edebilirsiniz. Bu hesapların belirli takipçilerini hedeflemediğinizi bilmek önemlidir. Bu takipçilere benzeyen kullanıcıları hedefliyorsunuz.

 
Pinterest Reklamcılığı
 
Stet clita kasd gubergren, no sea takimata
Duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat.

Pinterest, Eylül 2022 itibariyle aylık 600 milyonun üzerinde aktif Pinterest kullanıcısına ulaştı. Pinterest reklamcılığı, bir reklam hedefine dayalı kampanyalar sunar.

Pinterest reklamcılık hedefleri arasında farkındalık, etkileşim, trafik, uygulama indirmeleri ve video farkındalığı yer alır. Ayrıca Pinterest, hedef kitleyi şekillendirmek için birkaç farklı yol sunar.

Reklamverenler, ilgi alanlarına ve anahtar kelimelere göre kitleleri hedefleyebilir. İlgi alanlarına göre hedefleme yaparken, Pinler, kullanıcının geçmiş ilgi alanlarına ve kategorinin konusuna göre kullanıcıların ana sayfa ve kategori özet akışlarında gösterilir. Reklamverenler, her biri ek segmentlere sahip çeşitli ilgi alanı kategorileri arasından seçim yapabilir. Anahtar kelimelere göre hedefleme yaparken, reklamverenler bir kullanıcının aradığına benzer kelime öbekleri ve kelimeler seçebilir. Bu hedefleme, Pinleri kullanıcının arama sonuçlarına yerleştirir. Her iki yerdeki insanlara ulaşmak için bir kampanyaya hem anahtar kelimeleri hem de ilgi alanlarını dahil etmek en iyi uygulamadır.

Pinterest ayrıca özel etkileşim veya e-posta listesi hedeflemesi ve bazı demografik bilgiler sunar. Yer hedefleme gibi demografik bilgiler diğer platformlara göre daha sınırlıdır.

 
LinkedIn Reklamcılığı

LinkedIn, bir kampanyanın hedeflerine bağlı olarak reklamverenlere üç farklı reklam ürünü sunar:

 • Sponsorlu İçerik
 • Sponsorlu InMail
 • Metin Reklamlar

Sponsorlu İçerik, içeriği LinkedIn akışına yerleştirir. Sponsorlu InMail, LinkedIn kullanıcılarına gelen kutularına bir mesaj yoluyla içerik gönderir. Metin reklamlar, bir masaüstünde LinkedIn akışının etrafındaki konumlarda sunulur.

LinkedIn’in hedeflemesi, özellikle çalışan ve şirkete özel hedefleme söz konusu olduğunda öne çıkıyor. Sektör, pozisyon, kıdem ve şirket büyüklüğü, LinkedIn’in işletmelerin yaş ve konum demografisine ek olarak bir hedef kitleye odaklanmasını sağlayan birkaç yoldur .

Örnek olarak bir ısıtma ve soğutma şirketini ele alalım. HVAC şirketlerinin reklam stratejisi , yerel bölgedeki en iyi yetenekleri işe almak için LinkedIn’i kullanabilir. LinkedIn’deki bir reklam kampanyası, kendilerini potansiyel kurumsal veya ticari hesaplara pazarlamalarına bile yardımcı olabilir.

 
YouTube Reklamcılığı

1,3 milyardan fazla kullanıcısı olan YouTube, video izlemek için bir yerden daha fazlası haline geldi – Google’ın ardından dünyanın en çok ziyaret edilen ikinci arama motoru olarak hizmet ediyor.

Sosyal medya reklam şirketleri , TruView yayın içi reklamlarında kullanılmak üzere 6 ila 15 saniye arasında değişen kısa video reklamları olan işletmeler için YouTube reklamcılığını önermektedir. Bu reklamlar, kullanıcı istenen videoyu izlemeden önce görünür. Bir sosyal medya reklam şirketi, TruView keşif reklamları olarak adlandırılan arama sonuçlarında görünecek daha uzun video reklamları olan şirketler için YouTube reklamcılığını da önerebilir .

En iyi ücretli sosyal reklam ajansını seçmek için 3 ipucu

Piyasada bu kadar çok ajans varken işletmeniz için mükemmel olanı seçmek zor olabilir. Ama endişelenme – zor olmak zorunda değil!

Bir işletme, YouTube reklamlarında kullanmak üzere bu öğelerden herhangi birine sahipse, reklamları demografik bilgilere, ilgi alanlarına ve anahtar kelimelere göre kişilere hedefleyebilir.

Bir sosyal medya reklam ajansı kullanmalı mıyım?

İşletmeniz için sosyal medya reklam hizmetleriyle ilgili en büyük harcamalardan biri, kampanyanızı şirket içinde yapması için birini işe almak olabilir.
Bu, bordroya başka bir kişi eklemeniz ve onlara sosyal medya reklam hizmetleri için ödeme yapmanız gerektiği anlamına gelir. Etkili sosyal medya reklamcılığı , kopya, grafik, video oluşturma, kampanyaları ve içeriği optimize etme, izleme ve raporlama gerektirir.
Sosyal medyanın sürekli değişen doğası, bu alandaki kişilerin en son araçlar, trendler ve reklamcılık politikası güncellemelerinden haberdar olması gerektiği anlamına gelir. Sosyal medya reklam şirketleri, başarılı kampanyalara yol açan sosyal trendlerin ve politikaların zirvesinde kalmaya kendini adamıştır.
Mevcut ekibinizden birini sosyal medya reklam gurusu yapıp yapmamayı düşünürken, bütçenizin ne kadar olduğunu, onlara ticaretin püf noktalarını öğretecek kaynaklara sahip olup olmadığınızı ve ne kadar hızlı sonuç almak istediğinizi göz önünde bulundurmalısınız.
İşletmenizin harika bir sosyal medya reklam kampanyası oluşturmasına hemen yardımcı olabilecek birini arıyorsanız, bir ajansla çalışmak en iyi seçeneğinizdir.
Ne yaptıklarını biliyorlar ve uzmanlıkları ve bilgileriyle muhtemelen aradığınız sonuçları size sağlayabilirler. Ayrıca sizi ekibinize ekleme zahmetinden de kurtarır.
Bir sosyal medya reklam şirketinin, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilecek çeşitli fiyatlandırma paketi seçenekleri sunması önemlidir. Kaf Dijital’te, bütçenize en uygun stratejiyi belirleyebilecek çeşitli seçenekler, kanıtlanmış sonuçlar ve sosyal medya reklamcılığı uzmanlarımız var.
Bir sosyal medya reklam ajansı seçerken, kampanya sonuçları hakkında detaylı raporlama ve iletişim sağlayıp sağlamayacaklarını bildiğinizden emin olun. Sosyal medya reklam kampanyanızın performansını ölçmek için Kaf Dijital, kapsamlı sosyal medya reklam raporlaması ve performans güncellemeleri sağlayacaktır.
Kaf Dijital, sosyal medya reklam ihtiyaçlarınıza göre aylık ve haftalık raporlama seçenekleri sunar. Sosyal medya reklam yönetimi hizmetlerimizi seçtiğinizde kampanyalarınızda neler olduğunu tam olarak bileceksiniz.
Bir sosyal medya reklam şirketi, kampanyanızı kaç kişinin gördüğü, reklamı gördükten sonra hangi eylemleri gerçekleştirdikleri ve harekete geçecek kişilerin en olası kişiler olduğundan emin olmak için hedeflemeyi nasıl kullanacakları gibi metrikleri size söyleyebilmelidir. kampanyaya bakın!

En iyi ücretli sosyal reklam ajansını seçmek için 3 ipucu

Piyasada bu kadar çok ajans varken işletmeniz için mükemmel olanı seçmek zor olabilir. Ama endişelenme – zor olmak zorunda değil!

Ajans ve sosyal medya reklam yönetimi hizmetlerini aramayı kolaylaştırmak için üç ipucumuzu takip edin.

1. Aradığınız Hizmetleri Sunduklarından Emin Olun

Sosyal medya reklamcılık hizmetleriyle gerçekten etki yaratmak isteyen küçük bir işletmeyseniz, aradığınız hizmetleri sağlayan bir ajans bulmak çok önemlidir. Örneğin, birinin sizin için sosyal kampanyalarınızı yürütmesini istiyorsanız, düşündüğünüz ajansların bu hizmeti sunduğundan emin olun.

2. Sosyal Medya Reklamcılık Hizmetlerini Özetleyen Bir Fiyat Tablosu Arayın

Dünyanın en iyi sosyal medya reklam ajansları fiyatlarını yayınlayacak.

Neden? Niye?

Zamanlarını veya potansiyel müşterilerin zamanını boşa harcamak istemiyorlar.

Bir ajansın şeffaf fiyatlandırma sağlamaması, sosyal medya reklam yönetimi hizmetleriyle ilişkili gizli maliyetleri olduğu veya somut bir fiyatlandırma sistemine sahip olmadığı anlamına gelebilir.

Bununla birlikte, bir ajans şeffaf fiyatlandırma sağladığında, ciddi potansiyel müşteriler bulmakla gerçekten ilgilendikleri anlamına gelir. Ayrıca, bütçe ve sosyal medya reklamcılık hizmetleri için ne kadar ödeme yapmaları gerektiği konusunda hemen bilgilendirilmenizi istedikleri anlamına gelir.

3. Kapsamlı Araştırma Yapın

Bulduğunuz ilk sosyal medya ajansıyla asla yetinmemelisiniz .

Çok fazla seçeneği araştırmak size sadece seçim yapma imkanı vermekle kalmaz, aynı zamanda gerçekçi bir bütçe duygusu edinmenize, belki de bilmediğiniz hizmetler hakkında bilgi edinmenize ve birçok farklı acenteyi tanımanıza olanak tanır.

Ayrıca, noktalı çizgiye imza atmadan önce şirketi tanıdığınızdan emin olmalısınız. Müşteriler için elde ettikleri sonuçlar, ajans geçmişleri ve sosyal medya reklam yönetimi hizmetlerinin içeriği gibi diğer önemli faktörler hakkında araştırma yapın.

Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  1.052
  Whatsapp
  Ahmet Yılmaz
  Ahmet Yılmaz
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?