Seo Hizmetleri

100% Memnuniyet
Seo Hizmetleri

Kaf Dijital’den SEO Hizmetleri: Trafik Artışlarını Gelire Dönüştürün

Kaf Dijital, dünyadaki en iyi SEO hizmetleri ajansıdır ve bunu kanıtlayacak geçmişe sahibiz. Arama motoru optimizasyon hizmetlerimizle özel bir strateji, birinci sınıf teknoloji ve seçkin bir SEO ekibi elde edersiniz. Müşterilerimiz için geliri artırmaya odaklanıyoruz ve işinizin SEO ile büyümesi için ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri ve teknolojiyi sağlıyoruz.

 
Hizmet Özellikleri

Teknoloji Destekli SEO Sürecimiz

Kaf Dijital müşterileri için 7,8 milyondan fazla potansiyel müşteri ve 3 milyar dolardan fazla gelir sağlayan SEO sürecimize bir göz atın.

ROKET sürecimiz altı unsur içerir:

 • Araştırma
 • Optimize Etmek
 • İçerik
 • Anahtar Kelime
 • Medya Bağlantıları
 • Testler

Trafiği Büyüten ve Geliri Arttıran SEO Hizmetleri

 

Ciddi bir iş büyümesi arıyorsanız, SEO hizmetleri veya arama motoru optimizasyonu sizin için bir stratejidir.

SEO nedir? SEO, web sitenizin Google gibi arama motorlarında alakalı arama sonuçlarında görünmesine yardımcı olan ve web sitenize daha kaliteli trafik getiren bir dijital pazarlama stratejisidir. Sayfalarınızda anahtar kelimeler kullanmaktan sitenize bağlantılar kazanmaya kadar çeşitli teknikleri içerir.

kibris web tasarim
Seo Hizmetleri

Kaf Dijital’den özel bir SEO kampanyası, SEO için hepsi bir arada bir çözüm sunar (sayfa içi SEO, sayfa dışı SEO ve teknik SEO), böylece en değerli hedef kitleniz sizi saatlerce çalışmadan çevrimiçi bulur.

Son beş yılda müşterilerimiz için 3 milyon türk lirasından fazla gelir elde eden ve ödüllü SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz, SEO hizmetleri için kazanan bir kombinasyondur.

Organik aramadan gelir elde etmeye başlamaya hazır mısınız?

SEO ekibimizden deneyimli bir stratejist ile yalnızca şirketinizin arama motoru sıralamalarını iyileştirmekle kalmayıp aynı zamanda onlardan daha fazla gelir elde etme konusunda sohbet etmek için çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin .

SEO pazarlamacılarımızın çevrimiçi varlığınızı, olası satış yaratma veya satış çabalarınızı ve gelir rakamlarınızı nasıl iyileştireceğini keşfedin.

 
Sıkça Sorulanlar
 

Araştırma Aşaması Nedir?

 

Bir SEO kampanyası başlattığımızda, özel SEO danışmanınız şirketinize, web sitenize, rakiplerinize ve sektörünüze derinlemesine bir dalış yaparak başlar. Dedektif şapkalarımızı takarız ve web sitenizin SEO’su için bir yol haritası oluşturmak için verileri kullanırız.
Derinlemesine Rakip Analizi
Site ve Sunucu Analizi
200’den Fazla Site İçi SEO Faktörünü Analiz Edin

 

Optimize Etmek Nedir?

 

IA’dan UX’e, Google’ın kim olduğunuzu daha iyi anlamasına yardımcı olmak için web sitenizde hem büyük hem de küçük yüzlerce değişiklik yapıyoruz. Özel bir web geliştirme ekibi ile SEO ajansımız , teknik SEO’nuzla da ilgilenerek web sitenizin kullanılabilirliğini, hızını ve işlevselliğini artırmanıza yardımcı olabilir.
Dikkat çekici başlıklar ve meta açıklamalar
Kullanılabilirliği iyileştirin
Site Mimarisini Güncelle

 

İçerik Nedir?

 

Web sitenizin içeriği, kullanıcıların satın alma hunisi boyunca onları eğitmek ve yönlendirmek için güvendiği şeydir. İster şirketinizin benzersiz satış noktasını tartışıyor olun, ister bir blog yazısı aracılığıyla eğitim içeriği sağlıyor olun, yalnızca web sitenizin sıralamasını değil, aynı zamanda şirketinizin büyümesini de ilerletmek için konu önerileri, profesyonel metin ve kaliteli içerik sağlayacağız.
Dönüştüren Web Sitesi SEO Kopyası
Eğitici Uzun Biçimli Kopya
İlgi Çeken Bilgilendirici Blog Yazıları

 

Anahtar Kelimeler Nedir?

 

Titiz anahtar kelime araştırma sürecimiz, SEO hizmetlerimizin merkezinde yer alır. Hedeflediğimiz belirli anahtar kelimeler, hedef kitlemizi tanımlamamıza ve sitenize değerli trafik çekmemize yardımcı olur. Web sitenize giden alakalı trafik ile şirketiniz yeni potansiyel müşteriler, yüksek değerli satışlar ve daha fazlasını güvence altına alabilir.
Rakip Anahtar Kelime Analizi
Anahtar Kelime Eşleme Raporu
Gelişmiş Sıra Takibi

 

Kazanılan Medya ve Bağlantılar Nedir?

 

Kazanılan medya ve sayfa dışı SEO, sitenizi hedef kitlenizin önüne çıkarmak için çok önemli hizmetlerdir. Özel içerik pazarlama ekibimiz, şirketinizin sektörünüzdeki güvenilir uzmanlarla bağlantılar (ve ilişkiler) oluşturmasına yardımcı olarak web sitesi büyümesi için yeni fırsatlar yaratacaktır.
İçerik Tanıtımı
Bloglardan/Basınlardan İlgili Mansiyonlar
Viral Pazarlama Kampanyaları

 

Neyi Test Ediyoruz?

 

Sitenize alakalı, nitelikli arama trafiği sağlamak, SEO optimizasyon hizmetlerimizin sadece başlangıcıdır. Web sitenizin ziyaretçileri satın alma hunisinden net ve özlü bir şekilde çektiğinden emin olmak için sizinle iş ortaklığı yapıyoruz. Her şeyi test etmeye ve SEO pazarlama stratejinizde sürekli iyileştirmeler yapmaya inanıyoruz .
Dönüşüm Yolu Analizi
Harekete Geçirici Mesaj İyileştirmeleri
Yatırım Getirisi Takibi Yoluyla Sürekli İyileştirmeler

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

SEO yönetim hizmetlerimiz neler içerir?

SEO , işletmenizin çevrimiçi varlığını geliştirmesine, sitesine daha fazla trafik çekmesine, nitelikli olası satışları hedeflemesine ve daha fazla dönüşüm ve gelir elde etmesine yardımcı olacak en iyi çevrimiçi pazarlama stratejilerinden biridir. Bu nedenle SEO, başarılı bir iş modelinin kritik bir parçasıdır.

Ancak, SEO sadece bir stratejiden daha fazlasıdır.

Aslında, SEO, etkili bir dönüşüm ve gelir getirici makine – web siteniz oluşturmak için Google sıralamanızı (veya başka bir arama motorundaki sıralamanızı) iyileştirmek için birlikte çalışan birçok küçük teknik için bir şemsiye terimdir.
Web sitelerini optimize etmek için SEO kampanyalarında kullandığımız bazı temel SEO stratejilerinden bahsedelim:

 • Web sitesi SEO denetimleri
 • Anahtar kelime araştırması
 • İçerik oluşturma ve uygulama
 • Sayfa içi optimizasyon

Web sitesi SEO denetimi

Bir web sitesi SEO denetimi , SEO planınızın temeli olarak hizmet eder. Sitenizi denetlemek, özel SEO uzmanınızın iyileştirme alanlarını ve SEO stratejiniz için fırsatları keşfetmesine olanak tanır. Bu nedenle SEO uzmanlarımız, planınızı oluşturmadan önce teknik bir SEO denetimi ile başlar.

SEO denetiminizin bir parçası olarak, özel hesap yöneticiniz aşağıdakilere bakacaktır:

 • Senin internet siten
 • Web sitenizin analizi
 • Google Arama Konsolu verileriniz
 • Ve dahası

Web siteniz hakkında en iyi sonuçlar ve içgörü için SEO ekibimiz çeşitli SEO araçları kullanır . Bu kaynaklarla, web sitenizin SEO denetimine çok yönlü bir yaklaşım getirebilir ve kuruluşunuza rekabetçi bir SEO stratejisi sağlayabiliriz.

Anahtar kelime araştırması

Anahtar kelime araştırması olmadan, hedef kitlenize ulaşma şansı en yüksek olan arama sonuçlarında sıralanmaz veya görünmezsiniz. SEO dahil herhangi bir çevrimiçi pazarlama stratejisiyle, işletmenizin çabalarınızı ideal müşterinize veya müşterinize göre uyarlaması çok önemlidir.

Bu nedenle anahtar kelime araştırması başarılı bir SEO stratejisi için kritik öneme sahiptir.

Arama şekline uyum sağlayarak şirketinizin potansiyel müşterilere veya müşterilere ulaşmasına yardımcı olur. Blog gönderisi veya satış sayfası gibi içeriğinizde, içeriğinizi optimize eden ve kullanıcıları şirketinizin ihtiyaçlarını anladığı konusunda ikna eden, hedef kitlenizin kullandığı anahtar kelimeleri, cümleleri veya dili kullanırsınız.

Şirketiniz için bu, telefon görüşmeleri, mağaza ziyaretleri, satın alma işlemleri ve daha fazlası anlamına gelir.

Yine de anahtar kelime araştırması nedir?

Anahtar kelime araştırması , işiniz ve sektörünüz için çok şey ifade eden anahtar kelimelerin arama hacmini, rekabetini ve tıklama başına maliyetini araştırma sürecidir. Anahtar kelime araştırması yaparken, başlık etiketlerinizde, içeriğinizde ve daha fazlasında hangi terimleri kullanmanız gerektiğine dair değerli bilgiler edinebileceksiniz.

Bu anahtar terimleri web sitenizdeki önemli konumlarda kullanmak , arama motoru sonuç sayfalarında bu anahtar terimler için üst sıralarda yer almanıza yardımcı olur ; bu, daha fazla site trafiği elde etmenin ve nihayetinde daha fazla müşteriyi dönüştürmenin harika bir yoludur.

İçerik oluşturma ve uygulama

İçerik , arama motorlarında üst sıralarda yer alır, bu nedenle içerik olmadan etkili bir SEO kampanyası neredeyse imkansızdır.

İçerik oluşturma, anahtar kelime araştırmanıza dayanır ve işletmeniz ve sektörünüz için en önemli olduğunu düşündüğünüz terimleri içerir. İşletmenizi ister çevrimiçi ister çevrimdışı yönetin, içeriği hedef kitlenize ulaşmak ve dönüştürmek için kullanabilirsiniz.

Blog gönderilerinden çevrimiçi kılavuzlara kadar birçok içerik türü vardır ve tümü web siteniz için faydalıdır.

Örneğin, bir üretim SEO stratejisi , satın alma hunisinin ilk aşamalarında işletme alıcılarına ulaşmak için blog gönderilerini ve sonraki aşamalarda alıcılar için çevrimiçi kılavuzları kullanabilir. İçerik sayesinde şirketler satın alma hunisinin her aşamasını hedefleyebilir .

İşte en popüler içerik türlerinden bazıları ve bunların site ziyaretçilerinize nasıl fayda sağlayabilecekleri.

İçerik oluşturma ve uygulama

 

Bloglar

 

Google yeni içeriği sever, bu nedenle sık sık güncelleyip eklediğiniz için bloglar doğal olarak harika bir seçenektir. Bloglar genellikle sektörle ilgili bir konu hakkında kişisel fikir veren, yaklaşık 1000 kelime veya daha az kısa içerik parçalarıdır. İnsanlar , hedef müşterileriniz için faydalı ipuçları ve kişiselleştirilmiş bilgiler içerdikleri için blogları takip etmeyi severler.

 

Hizmet Sayfaları

 

Hizmet sayfaları gibi, ürün sayfaları da sunduğunuz ürünlerin açıklamalarını ve resimlerini verir. 
Bu sayfalar, kullanıcıları sattığınız belirli ürünler hakkında bilgilendirir ve boyutlar, renk uygunluğu, beden bulunabilirliği, içerik veya malzemeler vb. gibi bilgileri içerir. Bu sayfalar önemlidir çünkü sağladığınız bilgilere bağlı olarak gerçekten satış yapabilir veya satış yapabilirler.

 

Ürün Sayfaları

 

Hizmet sayfaları, web sitenizde sunduğunuz hizmetleri detaylandıran sayfalardır. Bunlar faydalıdır çünkü potansiyel müşteriler taahhütte bulunmadan önce ne elde ettiklerini okumayı severler. Hizmet sayfalarınız, hizmet tekliflerinizin her birine nelerin dahil olduğu, bu hizmetler için fiyatlandırma ve daha fazlası hakkında ziyaretçileri bilgilendirmek için harika bir yerdir.

 

Uzun Biçimli İçerik

 

Uzun biçimli içerik , 2000 kelimeden uzun olan içeriktir ve okuyuculara sektörünüzle ilgili konular hakkında çok sayıda faydalı, faydalı içerik sağlar. Örneğin, bir üretim işi yürütüyorsanız , kullandığınız belirli bir malzeme türü hakkında uzun biçimli bir makale yazabilirsiniz . Uzun biçimli içeriğin amacı, ayrıntılı bir konuyu kapsamlı bir şekilde incelemek ve bir kullanıcının bu konuyu tam olarak anlaması için ihtiyaç duyacağı tek kaynağı sağlamaktır.

 

Uzun Biçimli İçerik

 

Uzun biçimli içerik , 2000 kelimeden uzun olan içeriktir ve okuyuculara sektörünüzle ilgili konular hakkında çok sayıda faydalı, faydalı içerik sağlar. Örneğin, bir üretim işi yürütüyorsanız , kullandığınız belirli bir malzeme türü hakkında uzun biçimli bir makale yazabilirsiniz . Uzun biçimli içeriğin amacı, ayrıntılı bir konuyu kapsamlı bir şekilde incelemek ve bir kullanıcının bu konuyu tam olarak anlaması için ihtiyaç duyacağı tek kaynağı sağlamaktır.

Etkileyici ve optimize edilmiş içeriğin yanı sıra belirli anahtar kelime hedefleme ve özel bir SEO uzmanı ile Kaf Dijital, işletmenize, şirketiniz için tutarlı bir gelir kaynağı sağlayan rekabetçi bir SEO planı verebilir.

 

En iyi SEO Yönetim Şirketi Nasıl Seçilir

En iyi SEO şirketlerinde bulacağınız birkaç nitelik vardır . SEO ajanslarını karşılaştırırken, arama motoru optimizasyonu uzun vadeli bir strateji olduğu için ekibinizin bu özellikleri düşünmesi çok önemlidir. Hızlı bir para için SEO satan biri değil, deneyimli bir ortak istiyorsunuz.

.
Arama motoru optimizasyonu hizmetlerini aramaya başlarken, bir SEO hizmet sağlayıcısında olması gereken şu özellikleri aklınızda bulundurun:

 1. Şeffaftırlar
  SEO’yu yönetmenize yardımcı olan hizmetler söz konusu olduğunda , fiyatlandırmadan başlayarak süreç hakkında baştan sona şeffaf olacak bir ajans istersiniz. Uluslararası bir şirket olarak adlandırılan küçük bir yerel işletme olsanız da, açık ve dürüst bir ajans istersiniz.

Web sitelerinde fiyatları önceden sağlayan bir SEO yönetim şirketi bulmak isteyeceksiniz. Bu, uzun vadede her iki tarafa da zaman kazandırır ve ajansın bütçe açısından uygun olup olmadığı konusunda size iyi bir fikir verecektir. Bu aynı zamanda bir ajansın hizmetlerini karşılayamayacak müşterileri ayıklama yöntemidir.

 1. 100’den fazla referansları var
  Görüşler, önceki müşterilerin potansiyel müşterilere bir ajansla yaşadıkları harika deneyimi anlatmalarının bir yoludur. Doğrudan daha önce bir SEO yönetim şirketi ile çalışmış gerçek müşterilerden gelirler ve şirket için güven oyu görevi görürler.

Ayrıca bu SEO ajansının çevrimiçi itibarına da ışık tutuyorlar.

Bir SEO hizmet sağlayıcısının 10’dan az referansı varsa, müşterileri için harika sonuçların nasıl sağlanacağını bilecek kadar uzun süredir işin içinde olmayabilirler veya yönetilen SEO hizmetleri söz konusu olduğunda yüksek kaliteli işler sağlayamayabilirler.

Her iki durumda da, web sitesinde 10’dan fazla referansı olan bir SEO yönetim şirketi ile çalışmayı düşünmelisiniz.

Kaf Dijital’in memnun müşterilerden 1.020’den fazla müşteri referansına sahip olduğunu biliyor muydunuz ? Diğer işletme sahiplerinin, pazarlamacıların ve şirketlerin SEO uzmanlarından oluşan ekibimizle ortaklık hakkında neler söylediğini görmek için referanslarımıza göz atın .

 1. Geniş bir kupa dolabına sahipler
  Bir şirketin harika hizmetler sağlayıp sağlamadığını öğrenmenin kesin bir yolu, ödül dolabını kontrol etmektir.

Çalışmaları için herhangi bir ödül kazandılar mı? Stratejileri için tanındılar mı?

Eğer öyleyse, muhtemelen birlikte çalışmaya değer bir SEO ajansıdırlar çünkü organik aramadan istediğiniz sonuçları sağlamayacaklardır. Değilse, referans eksikliğine benzer şekilde, sektörde yeterince uzun süredir bulunmamış olabilirler veya kaliteli hizmet sağlayamayabilirler.

SEO kampanya yönetimi hizmetleri işletmenizin büyümesine nasıl yardımcı olabilir?

SEO yönetiminin olumlu etkileri hakkındaki tüm bu konuşmalardan sonra, işinizin gelişmesine ve büyümesine yardımcı olacağından nasıl emin olabilirsiniz? SEO hizmetleriyle işinizin ne kadar büyüyeceğine dair somut rakamlar verecek bir kristal küre olmasa da, sitenizin arama motoru sıralamasında yükseleceğinden, daha fazla trafik kazanacağından ve daha fazla müşteri dönüştüreceğinden emin olabilirsiniz.

İşte bunun birkaç nedeni:

 • 1. Önemli anahtar kelimeleri doğru şekilde hedeflediğinizde, sonuç sayfalarında daha iyi bir yerleşime sahip olursunuz. İşletmeniz ve sektörünüz için önemli olan belirli bir anahtar kelime bulduğunuzda, onu içeriğiniz, meta etiketleriniz, alt etiketleriniz ve URL’niz ile hedeflemek istersiniz. Bu, o anahtar kelimeyi bu önemli yerlere dahil ettiğiniz anlamına gelir, böylece birisi bu terimi Google’da aradığında onun için en iyi sıralama şansına sahip olursunuz.
 •  
 • 2. Önemli bir anahtar kelime için üst sıralarda yer aldığınızda, daha fazla site trafiği alırsınız. Araştırmalar , sonuç sayfalarındaki ilk konumun, tıklamaların yaklaşık %33’ünü alırken, ikinci konumun, oradan azalan sayılarla birlikte yaklaşık %15’ini aldığını gösteriyor. En üst konum, aramada gerçekten değerli bir konumdur ve oraya ulaşabilirseniz site trafiğinde bir artış göreceksiniz.
 •  
 • 3. Site trafiğini artırdığınızda, dönüşümlerde bir artış göreceksiniz. Arama sonuçlarındaki yüksek sıralamanız nedeniyle sitenizi daha fazla kişi ziyaret ettiğinde, bu aynı zamanda daha fazla dönüşüm kazanacağınız anlamına gelir. Sayfanız organik SEO sonuçlarında ilk sırada yer alıyorsa, bunun bir nedeni vardır; blog yazısı gibi bilgilendirici, yüksek kaliteli ve kullanıcının aradığı her şeyi sağladığı bir sayfa oluşturdunuz. hedeflenen anahtar kelimeyi arayın. İnsanlar sayfanızı tıkladıklarında, çok kaliteli olduğu için sitenizde vakit geçirmeye daha yatkın olacaklar ve ürünlerinizi veya hizmetlerinizi satın alma olasılıkları daha yüksek olacaktır.
 •  
 • 4. Artan dönüşümler, büyüyen bir işletmenin yolunu açar. Dönüşümleriniz arttığında, SEO kampanyanızın, yüksek değerli arama sonuçlarında sıralama gibi başarılı sonuçlar elde ettiği ve işletmenizin geliştiği anlamına gelir. İşletmeniz ne kadar başarılı olursa, büyüme potansiyeli o kadar artar.

Özel bir SEO planı ve deneyimli SEO uzmanlarımız ile işletmeniz SEO’yu tüm avantajlarıyla kullanabilir. İster yerel sonuçlar aracılığıyla yakınınızdaki alışveriş yapanlara ister ülke genelindeki ticari alıcılara ulaşmak isteyin, bunu arama motorları ve tüketiciler için optimize edilmiş bir web sitesi ile yapabilirsiniz.

Bununla birlikte, SEO’dan en iyi sonuçlar için şirketlerin rekabetçi bir stratejiye ihtiyacı vardır.

8 yıldan fazla deneyime sahip bir SEO ajansı olarak Kaf Dijital, dünya çapındaki işletmeler için güvenilir bir ortaktır. SEO konusunda yeni veya deneyimli olun, birden fazla SEO uzmanından oluşan özel ekibimiz şirketinizin en iyi stratejiyi başlatmasına ve yönetmesine yardımcı olabilir.

Bugün çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçerek daha fazla site trafiği, daha iyi sıralamalar ve daha yüksek satışlar elde edin!

 
Kaf Dijital İle Yükselişe Geçin
Sonuçları nasıl elde edeceğini bilen birinci sınıf bir SEO ajansı arıyorsanız, Kaf Dijital arama kriterlerinizi karşılar. Yirmi yılı aşkın süredir yüzlerce müşteriye olağanüstü SEO hizmetleri sunuyoruz ve her yıl zanaatımızda daha iyi hale geliyoruz.
Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  434
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ahmet Yılmaz
  Ahmet Yılmaz
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?