E Ticaret

E Ticaret

Web Sitesi Tasarım Hizmetleri: SEO ve Mobil İçin Optimize Edilmiş Özel Bir E Ticaret Sitesi

Günümüzün dijital dünyasında, web siteniz, tüketicilerin işletmenizle ilk etkileşimidir.

Bu nedenle, bir kullanıcının ilk izleniminin neredeyse %95’i web tasarımı ile ilgilidir. Web tasarım hizmetlerinin şirketinizin kârlılığı üzerinde büyük bir etkisi olmasının nedeni de budur.

Bu nedenle, daha fazla şirket yalnızca web sitelerinin tasarımını yeniden değerlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda 25 yılı aşkın deneyimi ve milyarlarca veri noktasını kullanarak müşterileri için 3 milyar dolardan fazla gelir sağlayan web tasarım ajansı WebFX ile de ortaklık kuruyor .

50’den fazla web tasarım ödülüyle, benzersiz işiniz için satışları artıran özel bir web sitesi tasarlayabileceğimizden eminiz – ve Kaf Dijital ile yeni sitenizin yatırım getirisini ölçmek (ve hızlandırmak) için bir platforma sahip olacaksınız.

Bize işiniz hakkında daha fazla bilgi vermek ve özel web sitenizi tasarlamaya başlamak için bugün bize ulaşın!

 
Hizmet Özellikleri

Kaf Dijital web sitesi tasarım hizmetleri ile sitenizin başarısına yatırım yapın.

Profesyonel web sitesi tasarım hizmetlerimize yatırım yaptığınızda, aşağıdaki özelliklere sahip bir web sitesi alacaksınız:
Profesyonel web sitesi tasarımınızın bir parçası olarak ek özellikler de ekleyebilirsiniz. Örneğin, geliştiricilerimizden tasarımınıza bir veritabanı entegre etmelerini, e-ticaret işlevselliğini etkinleştirmelerini ve daha fazlasını isteyebilirsiniz.

 • Gelenek
 • Duyarlı (bazen mobil uyumlu olarak da adlandırılır )
 • Arama motoru optimizasyonu (SEO) için optimize edilmiştir
 • Güvenli ( HTTPS )
 • Profesyonelce tasarlanmış

Profesyonel web tasarım hizmetleri için şeffaf fiyatlar

Web tasarım hizmetlerimizi seçtiğinizde işletmeniz yüzde 100 şeffaflığa güvenebilir. Kişiselleştirilmiş tekliflerimizden ilk tasarımlarımıza kadar ekibimiz, şirketinize web tasarım fiyatlandırma ve stratejilerimize tam erişim sağlar.

Kullanımı kolay hesap yazılımı ile web tasarım ve geliştirme hizmetlerimiz için ücretsiz, doğru ve anında fiyat teklifi alın.

Yeniden tasarlanan veya yepyeni web sitenizi hızlı bir şekilde başlatmak istiyorsanız, hızlı web tasarım hizmetleri sunuyoruz . Bu hizmet için ödüllü web tasarımcıları ekibimizle ortak olun ve işiniz için 30 gün içinde bir site oluştursunlar.

 
Sıkça Sorulanlar
 
Veritabanı Entegrasyonu
 

Birçok şirket e ticaret sitesinde, ödemelerin işlenmesi gibi bir veritabanı bulunur. Temel, gelişmiş ve tam geliştirme olmak üzere üç katmana ayırdığımız veritabanı entegrasyonu için tam destek sağlıyoruz. İşletmeniz bir veritabanı entegrasyonu gerektirmiyorsa, maliyet hesaplayıcıda “yok”u seçebilirsiniz.
Veritabanı entegrasyon hizmetlerimizin bir parçası olarak, tasarımcılardan ve geliştiricilerden oluşan ekibimiz, şirketinizin ihtiyaç duyduğu ve istediği tam veritabanını geliştirmemizi ve başlatmamızı sağlamak için şirketinizle bire bir çalışır.
Şirketinizin ne tür bir veritabanı entegrasyonuna ihtiyacı olduğundan emin değil misiniz? Deneyimli stratejistlerimizle konuşun. İşletmenizin ihtiyaçlarını karşıladığınızdan emin olmak için bir öneride bulunabilirler ve web geliştiricilerimizle koordinasyon sağlayabilirler.

 

E-ticaret İşlevi

 

E ticaret şirketleri için ayrıca e-ticaret işlevselliği çıktıları da sunuyoruz. Veritabanı entegrasyon hizmetimiz gibi, temel, gelişmiş ve kurumsal olmak üzere üç katman sunuyoruz. İşletmenize en iyi sonuçları hangi seviyenin sağladığından emin değilseniz, deneyimli stratejistlerimizle sohbet edebilirsiniz.
Uzmanlıkları ile işletmeniz için en yararlı katmanı belirlemenize yardımcı olabilirler. Ayrıca strateji uzmanlarımız, temel, gelişmiş veya kurumsal katmanın en iyi yatırım getirisini (ROI) ve kullanıcı deneyimini (UX) sağlayacağını doğrulamak için bir tasarımcı ve geliştiriciyle işbirliği yapabilir.

 

İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

 

Bir CMS, web tasarım hizmetlerimiz için isteğe bağlı başka bir eklentidir.
İster bir e-ticaret sitesi, ister bilgilendirici web sitesi olun, bir CMS muazzam bir değer sunar. İşletmenizin içeriğinizi yönetmesine ve düzene koymasına yardımcı olabilir, bu da içerik pazarlama stratejinizin verimliliğini artırabilir .
Çoğu durumda ekibimiz, web tasarım hizmetlerimizin bir parçası olarak bir CMS önerir. Standart, gelişmiş ve kurumsal olmak üzere üç CMS katmanı sunuyoruz. Şirketinize ve büyüklüğüne bağlı olarak standart bir CMS genellikle işe yarar.
Bununla birlikte, en doğru öneri ve teklif için çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin .
Tam hizmet veren bir dijital pazarlama ajansı olarak, web tasarım ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabiliriz. Web tasarım hizmetlerimizin her yönünü şirketinize göre kişiselleştirme yeteneğimiz, web tasarımı söz konusu olduğunda benzersiz bir kişiselleştirme düzeyi sağlamamıza da olanak tanır.

 

 

Daha Fazlasını Öğrenmek İster misiniz?

 

Neden profesyonel web tasarım hizmetlerine yatırım yapmalısınız?

Profesyonel e ticaret hizmetlerinin değerinden emin değilseniz, göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör vardır. Örneğin, dönüşüm oranlarınızı, rekabet gücünüzü ve arama sıralamanızı artırabilirsiniz. Hepsi, kârınız, pazar payınız ve büyümeniz üzerinde doğrudan ve olumlu bir etkisi olabilecek sonuçlardır.

Web tasarım hizmetlerinin belirli avantajları hakkında daha fazla bilgi edinin:

 

1. Dönüşüm Oranınızı Artırın

Bir dönüşüm, bir ürünü satın alan bir müşteriden bir e-posta bültenine kaydolan bir kullanıcıya kadar değişebilir – bu, işletmenize ve hedeflerinize özeldir. Dönüşüm hedefiniz ne olursa olsun, web tasarım hizmetleri size yardımcı olabilir.

Neden? Niye?

Günümüzde çoğu dönüşüm, çevrimiçi bir etkileşimle ilgilidir veya içerir. Örneğin, yerel SEO aracılığıyla daha fazla mağaza ziyareti elde etmek isteyebilirsiniz (referans olarak, yerel aramaların %80’i dönüşüm sağlar), bu da büyük olasılıkla kullanıcıların web sitenizle etkileşim kurmasını içerir.

Kötü kullanılabilirliğe sahip eski bir web sitesine sahipseniz, bu, kullanıcıların ilk izlenimini etkiler. Bu ilk izlenim, yalnızca şirketiniz hakkındaki görüşlerini değil, aynı zamanda konumunuzu ziyaret etme, ürününüzü satın alma veya e-posta bülteninize katılma konusundaki kararlarını da şekillendirir.

Modern olduğu kadar sezgisel olan kullanıcı dostu bir web sitesiyle tüketicilerde olumlu bir ilk izlenim yaratabilirsiniz. Bu, ertesi gün mağazanızda durarak, bir fiyat teklifi için ekibinizi arayarak veya e-posta bülteninizin başka bir abonesi olarak, kullanıcıların dönüşüm gerçekleştirme olasılığını artırabilir.

 

2. Kullanıcı Deneyiminizi Optimize Edin

Bir web sitesinin kullanıcı deneyimi , işletmeler için muazzam bir yatırım getirisi (ROI) sunar – ortalama olarak yatırılan her 1 ABD Doları için 100 ABD Doları . Kullanıcıların neredeyse %90’ı kötü bir kullanıcı deneyiminden sonra bir rakiple alışveriş yaptığından, UX testini görmezden gelen şirketlere de büyük bir darbe vurabilir.

marketing

E Ticaret

Profesyonel web tasarım hizmetleri ile işletmeniz, kullanıcılara en iyi deneyimi sunabilir. Örneğin, ekibimiz mobil veya masaüstünde web sitenizin kullanılabilirliğini ve okunabilirliğini iyileştirebilir. Bu, tüketicilerin ihtiyaç duydukları bilgileri bulmasını ve harekete geçmesini kolaylaştırır.

Bu eylem, mağazanızı ziyaret etmeyi, ürününüzü satın almayı ve daha fazlasını içerebilir.

 

3. Rekabet Avantajınızı En Üst Düzeye Çıkarın

Sektörünüz ne olursa olsun, doğrudan bir rakibiniz var ve şirketinizin rekabet avantajına sahip olması çok önemli. Daha iyi bir ürün ve daha iyi bir deneyim sunarken, bu benzersiz satış noktaları eski, kullanılamaz bir web sitesinde kaybolabilir.

Web sitesi tasarım hizmetlerimizle, şirketinizin kullanıcılar üzerindeki ilk izlenimini en üst düzeye çıkarmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, ürün veya hizmetinizin en iyisi olduğunu vurgulayarak işletmenizin sektörünüzdeki rakiplerinden farklı olmasını sağlayabilirsiniz.

Örneğin, potansiyel müşteri elde etmek isteyen bir haşere kontrol şirketiyseniz , bu zorlu bir pazardır. Bununla birlikte, kullanıcı deneyimine odaklanan bir web sitesine yatırım yaparak potansiyel potansiyel müşterilerin şirketinizle iletişim kurmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Bu senaryoda, şirketiniz, kötü bir kullanıcı deneyiminden sonra kullanıcıların %89’unun bir rakiple alışveriş yapmasından yararlanabilir. Bu, işletmeniz için çok büyük bir kazançtır ve size basit bir yeniden tasarım veya web sitenizde hızlı bir güncelleme ile satışlarınızı ve pazar payınızı artırma şansı sunar.

 

4. Arama Sıralamanızı İyileştirin

Sınıfının en iyisi SEO hizmetleri ve profesyonel web tasarım hizmetleriyle, web sitenizin işinizle alakalı anahtar kelimeler veya arama terimleri için sıralamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, sitenizin mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sağladığından emin olursunuz.

Örneğin, Minneapolis, Minnesota’da peyzaj hizmetleri sağlıyorsanız, “peyzaj tasarımı minneapolis” veya “peyzaj minneapolis” anahtar kelimesi için sıralama yapmak isteyebilirsiniz. Stratejinize bağlı olarak, muhtemelen bu anahtar kelime için optimize edilmiş bir web sayfası oluşturursunuz.

Tasarım stratejilerimiz ve optimizasyon taktiklerimizle, bu web sayfasının arama sonuçlarının ilk sayfasında yer alması muhtemeldir. Bu, şirketinizin hedef kitlenizdeki yüksek değerli kullanıcılara ulaşmasına ve onları potansiyel müşterilerden müşterilere dönüştürmesine olanak tanır.

 

5. Dijital Pazarlama Stratejinizi Geliştirin

Dijital pazarlamada web siteniz sizin temeliniz veya ana üssünüzdür . Arama sonuçlarından, sosyal medyadan veya başka bir kaynaktan kullanıcıları yönlendirdiğiniz yer burasıdır. Sonuç olarak, dijital pazarlama stratejilerinizi destekleyebilecek optimize edilmiş ve güncel bir web sitesi bulundurmak çok önemlidir.

Bunun gibi sağlam bir web sitesi ile işletmeniz diğer İnternet pazarlama stratejilerinin sonuçlarını iyileştirebilir. Örneğin, e-posta pazarlaması kullanıyorsanız , web tasarım hizmetlerimiz, web sitenizin kullanılabilirliğini yükselterek web sitenizin kayıt formları aracılığıyla kazanılan abone sayısını artırabilir.

Başka bir örnek, tıklama başına ödeme (PPC) reklamcılığından gelir . Tasarım ve pazarlama uzmanlığımızla ekibimiz, PPC kampanyanız için dönüşümler için optimize edilmiş açılış sayfaları geliştirebilir. Bu, YG’nizi en üst düzeye çıkararak PPC kampanyanızın sonuçlarını iyileştirebilir.

 
Kaf Dijital Web Sitelerini Nasıl Tasarlar?
Kaf Dijital’de web tasarım hizmetlerimiz, aşağıdakileri içeren 360 derecelik bir deneyim sunar: Düzen geliştirme, İçerik yaratımı, Dönüşüm optimizasyonu, kullanıcı deneyimi testi.
Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  481
  Whatsapp
  Ahmet Yılmaz
  Ahmet Yılmaz
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?