Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Temel Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri

Karmaşık mantık ve işlem ağları gerektiren yerel bir iOS veya Android uygulaması oluşturmak için cüretkar bir fikriniz varsa, uzmanlığımızı sunarak beyninizde size yardımcı olmak için %100 yanınızdayız.  

Az ya da çok basit akışı olan bir uygulamayı seçerseniz ve her iki dünyanın da en iyisine sahip olmak istiyorsanız, Infopulse platformlar arası, hibrit veya web/PWA uygulama tasarımı ve geliştirme konusunda da yardımcı olabilir. 

UI/UX Prototipleme 

Hedef kitlenizi memnun eden ekranlar oluşturmanıza yardımcı olarak UI/UX’te birlikte yol alıyoruz. Kullanıcı Kişileri, Kullanıcı Yolculuğu, etkileşimli prototip ve bilgi mimarisi, birlikte çalıştığımız şeylerdir. Halihazırda, mobil uygulamaların kullanılabilirliğini dönüştürerek farklı ölçeklerde çok sayıda proje teslim ettik. Bu nedenle, göz alıcı ilgi çekici uygulamalar oluşturmak için tüm bilgi ve uzmanlığımız hizmetinizde olacaktır.  

Manuel ve Otomatik Kalite Güvencesi  

Infopulse’da gerekli ürün kararlılığı, yanıt verebilirlik ve güvenilirlik düzeyini garanti etmek için geliştirmenin tüm aşamalarında uygulamaları test ediyoruz. İster manuel ister otomatik test olsun, özel durum ve uygulama geliştirme projenize benzersiz bir yaklaşım sağlamak için gerekli testleri gerçekleştiriyoruz. 

Teknik Değerlendirme 

Burada, uygulama performansınızı ve kullanıcı deneyiminizi engelleyebilecek sorunları belirleyip düzelteceğiz. Ekibimiz, iş ve teknik gereksinimlerin ayrıntılı bir değerlendirmesini yapar ve ürününüzün bunları yansıttığından emin olarak işlevselliği değerlendirir. Çıktı olarak, uygulamanın mevcut durumu, bulunan arızalar, iyileştirme önerileri ve bunları uygulama yollarıyla ilgili verileri içeren ayrıntılı bir raporunuz olacak.  

MVP Geliştirme 

Fikrinizi, daha sonra geliştirebileceğiniz temel özelliklere sahip, kullanılabilir ve kullanışlı bir başlangıç ​​teklifine dönüştürüyoruz. Infopulse ekibi, çalışan bir ürün oluşturmanıza yardımcı olur, böylece varsayımlarınızı test ederken son kullanıcılarınız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. MVP lansmanı ile güçlü ve zayıf yönlerinizi keşfedin ve ürününüzün ilk sürümünü kıyaslayın. 

Güvenlik ve Güvenlik Açığı Değerlendirmesi

Bu hizmetin kapsamı, uygulamanızın başarısı üzerinde doğrudan etkisi olan birkaç temel unsuru kapsar. Talep üzerine, sağlam siber güvenliği desteklemek için biyometrik kimlik doğrulamayı dahil ediyoruz. Ayrıca şunları sunuyoruz: 

 • Mobil platformların sızma testi
 • Hem paylaşılan hem de depolanan mobil veri şifreleme
 • Tehdit ve risk değerlendirmesi

Entegrasyon ve Destek 

Kaf Dijital’de yeni bir ürünü popüler hizmetlere ve platformlara bağlamanın ne kadar önemli olabileceğini anlıyoruz. Sorunsuz veri alışverişini sağlamak için farklı karmaşıklıkların entegrasyonlarıyla ilgileniyoruz. 

Belirli SLA’larınız varsa, canlıya alma sonrası aşamada gereksinimleri karşılamak için tüm hizmet unsurlarını titizlikle takip ederiz.  

Kullandığımız Teknojiler
 • Cordova framework
 • Android
 • iOS
 • Java
 • React Native
Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?
Ne Yapıyoruz?
Kurumsal Mobil Uygulamalar

Kaf Dijital, kurumsal düzeyde uygulamalar oluşturarak bunları BT altyapınız ve veritabanlarınızla bütünleştirir. Kılavuzlarımız, planlamacılarımız ve ekip yönetimi uygulamalarımız, büyük şirket yönetimine ekstra bir verimlilik katmanı ekler. Bunun ötesinde, genellikle hareket halinde olan saha çalışanları için uygulamalar da dahil olmak üzere karmaşık kurumsal çalışma alanları oluşturuyoruz.

Şifreli Mesajlaşma Uygulamaları

Mühendislerimiz, çevrimiçi iletişimin gizliliği ve güvenliği ile başa çıkmanıza yardımcı olmak için farklı yaklaşımlar kullanarak güvenli haberciler oluşturur.  
Kullanıcılarınızın kişisel bilgilerinin korunması için sesli sohbetler ve aramalar ve uçtan uca şifreleme ile modern anlık mesajlaşma uygulamaları oluşturmanıza yardımcı olabiliriz. 

Sağlık ve Sigorta Uygulamaları

Hastalar ve doktorlar için tıbbi uygulamalar, hizmetlerin aciliyetine yönelik talebin son derece yüksek olabileceği karmaşık hastane ortamlarının düzenlenmesine yardımcı olur. 
Telehealth ve mHealth mobil uygulamaları, doktorların randevu yönetimi ve tedavi kontrolüne yardımcı olurken, hastaların kişisel verilerine ve tıbbi geçmişlerine kolayca erişmelerine yardımcı olarak kullanıcı deneyimini yeniden tanımlıyor.  

Bankacılık ve Finans Uygulamaları

Kullanıcıları bankacılık sistemlerine bağlayan uygulamalar geliştirerek, yüksek düzeyde düzenlenmiş BFS sektörüne dijital teknolojiler ve yenilik getiriyoruz. 
Dijital ve mobil bankacılıktaki uzmanlığımız şunları içerir:  
Mobil çok bileşenli e-Bankacılık uygulamaları
Çok katmanlı mobil güvenlik
Temassız NFC ödeme sistemleri

Bankacılık ve Finans Uygulamaları

Kullanıcıları bankacılık sistemlerine bağlayan uygulamalar geliştirerek, yüksek düzeyde düzenlenmiş BFS sektörüne dijital teknolojiler ve yenilik getiriyoruz. 
Dijital ve mobil bankacılıktaki uzmanlığımız şunları içerir:  
Mobil çok bileşenli e-Bankacılık uygulamaları
Çok katmanlı mobil güvenlik
Temassız NFC ödeme sistemleri

Navigasyon ve Lojistik Uygulamaları

Uzmanlarımız, kargo taşımacılığı ve depo yönetimi uygulamalarıyla nakliye komisyoncularının ve 3PL sağlayıcılarının maliyetleri düşürmesine ve verimliliği artırmasına yardımcı olarak günümüzün lojistik sorunlarını çözüyor. 
Infopulse, araç takibi, gönderiler ve rota optimizasyonu ve teslimat süresinin azaltılması üzerindeki kontrollerde size yardımcı olabilir. 
Hizmet Olarak Araç uygulamaları da konu alanındaki uzmanlığımıza girer. 

BI ve Büyük Veri Uygulamaları

Doğru araçlara sahipseniz, verilerden eyleme geçirilebilir bir içgörüye yalnızca bir an içinde ulaşabilirsiniz. 
Akıllı çizelgeler ve gösterge panoları içeren uygulamalarımız, birden fazla veri kaynağını birleştiren ve birbirine bağlayan akıllı araçları kullanarak yöneticilerin bilgiye dayalı veri odaklı kararlar almasına yardımcı olur. 
Infopulse, gürültülü verileri analiz etmek ve işinizin büyümesine yardımcı olmak için temel ayrıntıların gücünden yararlanmak için akıllı çözümler oluşturur. 

Eğlence ve Sosyal Medya Uygulamaları

Ekibimiz, sosyal ağ uygulamaları, iOS ve Android için AR/VR yerel uygulamaları ve spor etkinlikleri için mobil uygulamalar oluşturarak medya dünyasına yenilik getiriyor. 
Infopulse, eğlence işletmenizin davranış kalıplarını tespit etmek ve analiz etmek, odağınızı keskinleştirmek ve aktif kullanıcı tabanınızı artırmak için algoritmaların gücünü kullanmasına yardımcı olabilir. 

AR ve VR / IoT uygulamaları

Tutkulu olduğumuz şey, gerçek dünyaya benzer bir kullanıcı deneyimi yaratan ve akıllı giyilebilir cihazlara, evlere ve arabalara bağlanan uygulamalardır.  
Teknolojiyi parmaklarınızın ucuna getirerek akıllı çözümler üretiyoruz. 
Ekibimiz hem öncülerle hem de yenilikçi fikirleri olan yerleşik işletmelerle çalışır. 

Giyilebilir Teknoloji

Şirketimiz, giyilebilir teknoloji ile işinizi büyütmenize yardımcı olabilir. 
Aktivite izleyicileri, eğlence, sağlık izleme ve kontrolü veya başka herhangi bir giyilebilir çözüm oluşturmayı planlıyor olun, Infopulse tasarım ve geliştirme konusunda size yardımcı olmak için hazırdır. 
Bunun da ötesinde, kurumsal düzeyde giyilebilir çözümler oluşturmak için büyük şirketlerle birlikte çalışıyoruz. 

Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  555
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ahmet Yılmaz
  Ahmet Yılmaz
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?